Рівень Beginners

Для дітей
Згідно рівневої системи на курс Beginners запрошуються дошкільнята та школяри.
Програма здійснюється на базі Оксфордських і Кембриджських підручників, а також власних методичних розробок. У дітей формуються початкові комунікативні навички (монологічне та діалогічне мовлення), вміння сприймати іноземну мову на слух. Формується словниковий запас, навички читання й письма. Уміло підібраний музичний супровід в піснях і чантах, серія мультфільмів і фільмів, озвучених носіями мови, ентузіазм і величезне бажання з боку викладачів зробити процес навчання цікавим, - створюють у дітей довгострокову мотивацію для вивчення іноземної мови.

Для дорослих
Ви отримуєте знання простих граматичних конструкцій англійської мови. Можете підтримати розмову на знайому тему. Формується розуміння простих речень і мовних конструкцій.Словниковий запас менш 1500 слів. Перебуваючи на даному етапі вивчення, ви можете:

 розуміти і використовувати повсякденні вирази, основні фрази, спрямовані на задоволення базових потреб;

самостійно представлятися англійською і представити інших;

задавати елементарні питання на особисті теми (про місце проживання, друзів і знайомих і т. д.) і відповідати на них;

взаємодіяти на базовому рівні англійської мови, якщо англомовний співрозмовник говорить повільно, чітко і готовий допомогти у встановленні комунікації;

розуміти дуже короткі (1-2 фрази) написи англійською з ілюстраціями (листівки, дорожні покажчики, короткі пояснення, вивіски).