Привіт!


Наша школа цілий рік працювала над унікальною методикою 'НАВЧИСЬ ЧИТАТИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ ГРАЮЧИСЬ' ! Цей новий проект працює на нашій платформі www.bingolinguo.club
Пам'ятаєте, як важко було Вам самим опановувати читання англійською мовою?


Ми зробили цей процес цікавою грою. Дитина може вчитися сама, щодня по 20-30 хвилин. Навіть якщо батьки не володіють англійською мовою, це не є проблемою.


✔️Курс містить більше 40 уроків. Кожен урок складається з 25 звуків та слів: 1 частина картинка-образ, 2 частина картинка-образ з першою літерою, 3 частина картинка-слово.

✔️Слова підібрані від простих до більш складних

✔️Враховані всі основні правила читання

✔️Чому ми особливі? Бо програма має переваги:


- звукові картки, які завжди з тобою

- звук начитаний носіями мови - якісна вимова, правильний наголос

- чотири алгоритми для запам'ятовування

- створюй власні списки слів – позначай зірочкою обрані слова, вивчай та читай

- повторюй за аудіо, дивись на карточку і розвивай говоріння та читання. Разом подолаємо мовний бар'єр.

✔️Матеріал програми відповідає вимогам Міністерства освіти України

✔️Отримуйте якісні знання!


Приклади наших уроків. Рівень: дошкільнята

Урок 1. Практика. Отже, ми починаємо нашу подорож у світ читання англійською мовою. Сьогодні ми познайомимося спочатку з картинками-образами, потім додамо першу початкову букву. А потім працюватимемо тільки із словами. 

Перший етап з картинками нам потрібний, щоб створити у дитини місток розуміння від картинки до звуку. При цьому зустрічаємо перші букви! Увага! Бінголінгво базується на фонетичній методиці. 

Що це означає? Все дуже просто: ми опираємося на звучання букв як вони звучать в конкретних словах. Ми не даємо відразу алфавітне звучання. Дитина поступово спираючись на попередні знання вивчатиме варіативні звучання. Простими словами А на цьому уроці - це звук "э", а не "ей". 

Ми проходимо слова bat, mat, cat і т д. Якщо дитина - дошкільник, то в цьому випадку особливо ретельно ми працюємо з першими 25 картками. 

На кожній картці ви можете бачити в нижньому правому кутку кількість повторів. В ідеалі нам треба повторити картку близько 16 разів.

Тоді картка йде на задній план і більше не повторюється в цій колоді. Зустрінемося ми з нею знову на уроці - повторі. І дуже важливий момент - прохайте дитину повторювати за аудіо. Це формує вимову, допомагає запам'ятовуванню і посилює нейронні зв'язки. 

Отже, до гри! Дитина чує назви карток та інтуїтивно їх виставляє. Треба повторити порядок аудіо . Дитина може і повинна помилятися! Скажемо по секрету, що саме помилки підштовхують до того, щоб при перевірці дитина запам'ятовувала слова, у яких вона помиляється, і тоді сформує правильну відповідь в майбутньому. (Уміння помилятися і вчитися на цьому - одна з основних навичок сучасного життя).

Спочатку ми граємо з трьома картками. Але якщо це легко, то можна перейти на 4 або 5 карток. Це рівень супер запам'ятовування! Слова в наборі: at, sat, ant, rat, cat, can, cap, fat, bat, dad, sad, mat.

У колоді зустрілася весела картинка чоловічка в окулярах! Хто він? Це містер Біді. Його окуляри складаються з букв англійського алфавіту, букв b d.
Дуже часто діти плутають ці дві букви. А містер Біді допоможе їх правильно запам'ятати. Він ще не раз нам зустрінеться!

Ми перейшли до третьої частини колоди, де ми працюємо тільки з читанням без опори на картинки. Внизу слів підписаний переклад слів. Вітаємо! Перші прочитані слова - у Вашій скарбничці!


Урок 2. Читаємо першу книжку!

Отже, почнемо. Ми проходимо слова: black, cat, dad, mad, mat, rat, sad, cat, ant, bat, cap, man, sat, can, at, bad, is, it, his, big, sit, with, my, on. Спочатку граємо з картинками, потім з картинками, де видно першу букву, і, нарешті, з картками для читання.

Потім робимо власну паперову книжку і читаємо!

Якщо Ви хочете зробити паперову книжку, напишіть нам на пошту і ми вишлемо файл з книжкою-розмальовкою. Файл треба роздрукувати і зібрати книжку, за бажанням також розфарбувати картинки. Вітаємо! Ваша перша книжка англійською мовою прочитана! Збираємо бібліотеку!