СТИПЕНДІЇ ФОНДУ  ДЛЯ НАВЧАННЯ В НІМЕЧЧИНІ Фонд Конрада Аденауера надає стипендії для навчання на магістратурі та докторантурі в Німеччині!

Фонд Конрада Аденауера надає підтримку для навчання іноземців у вищих навчальних закладах Федеративної Республіки Німеччина. Завдяки такому сприянню молоді науковці мають можливість здобути диплом вищого навчального закладу ФРН або ступінь доктора наук і поглибити свої фахові знання.

 

Таким чином ФКА хоче зробити внесок у підвищення кваліфікації молодих науковців, очікуючи, що стипендіанти зможуть взяти на себе відповідальність за розвиток держави та суспільства, зокрема - у науці та економіці, політиці та публічному управлінні, мас-медіа та культурі, а також через роботу з міжнародними організаціями.

 

Хто може претендувати на отримання стипендії?

 

Подавати заявки можуть студенти всіх наукових дисциплін, які станом на осінь відповідного року закінчать щонайменше чотири курси вищого навчального закладу. Кандидати також повинні відповідати таким критеріям:

 

дуже добрі результати навчання в школі та у вищому навчальному закладі

добрезнаннянімецькоїмови (B2 / Upper Intermediate )

політична або соціальна активність

максимальний вік: 29 років на момент подання заявки

 

 

Надання стипендії починається з літнього або зимового семестру 2019 року. Таким чином, ми рекомендуємо студентам, котрі зараз закінчують третій рік навчання бакалаврату та мають намір вступати на магістратуру, подавати документи вже зараз. Стипендії також надають можливість навчання на докторантурі чи магістратурі німецького інституту залежно від того, на якій програмі Ви маєте намір навчатися.