Літня школа польської мови та культури у м. Бидгощ (Польща) 

 

Якщо Ви бажаєте удосконалити знання польської мови, поринути у світ європейської культури, а також набути нове коло цікавих знайомств, тоді ця пропозиція саме для Вас!


Починаючи з 2006 року Університет Економіки у Бидгощі щорічно проводить курси вивчення польської мови для іноземців. Літня Школа польської мови та культури при університеті дає можливість майбутнім студентам оперативно та ефективно опанувати навики говоріння, читання та писання польською мовою на високому рівні.


Мета курсу полягає у забезпеченні майбутніх студентів навиками вільного володіння польською мовою, що передбачає вивчення лексики, граматики, вимови та тематичного словникового запасу.


Занняття проводять висококваліфіковані та досвідчені викладачі-носії мови, що гарантують насичену навчально-розважальну програму протягом двох тижнів. Основний акцент робиться на комунікативний та граматичний блоки. Тому під час занять використовуються слухові вправи, тематичні бесіди, а також додаткові вправи на закріплення граматичного матеріалу. Такий підхід до навчання дозволить отримати бажаний рівень володіння польською мовою у найкоротші терміни.


Термін проведення: 14 днів, м. Бидгощ, Республіка Польща.

Кількість годин: 60 дидактичних годин польської мови (10 днів по 6 годин в день).

Вартість курсу: 600 євро.

У вартість участі включено:

60 годин польської мови.

Навчальні матеріали.

Повноцінне триразове харчування протягом проведення школи та кавові перерви під час занять.

Культурна програма на вихідних.

Трансфер учасників за маршрутом Рівне-Бидгощ-Рівне.

Проживання у студентському гуртожитку з блочною системою.

Картка мобільного оператора Польщі (за бажанням).

Страхування від нещасних випадків.

Присутність куратора групи протягом всієї програми мовної школи.


У вартість участі не включено: виготовлення довіреності від батьків на опікуна для неповнолітніх дітей, проїзд з дому до м. Рівного та з м. Рівного додому. Візовий та Консульський збори, у разі відсутності біометричного паспорта.

Програма курсу. Курс розпочинається із початкового діагностичного тестування для виявлення поточного рівня мови кожного студента, закінчується кінцевим тестуванням, після якого всі студенти отримують сертифікат.

Заняття проходять з понеділка по п’ятницю. Програма занять складається із двох блоків: мовного та блоку “Мова і культура Польщі на практиці”.